♫♪ ♫♫♪ بازارصفا ღ ღ

مهندس سیامك احمدی در نطق پیش از دستورش در جلسه علنی شورای شهر بوشهر، گفت: به تازگی آماری منتشر شده كه براساس آن هر 5 ساعت یك طلاق در بوشهر ثبت می شود كه در صورت صحت آن كه ظاهرا از سوی مراجع رسمی اعلام شده، باید گفت شاهد وضعیت تكان دهنده ای هستیم.


احمدی با بیان اینكه ناهنجاری های ناشی از طلاق در آینده گریبانگیر جامعه می شود، تصریح كرد: این اتفاق تلخ نیز باید همانند پارس جنوبی و رویدادهای حاشیه آن مورد توجه مسئولین استان باشد و انتظار می رود شورای شهر نیز به این موضوع حساس وارد شده و در حد بضاعت و توان خود به كاهش این روند اهتمام ورزد.

جوان ترین عضو شورای شهر بوشهر پیشنهاد كرد: كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا با دعوت از مدیركل ثبت احوال استان، مدیركل امور اجتماعی استانداری، بهزیستی وصاحب نظران این حوزه به بررسی آسیب شناسانه پدیده طلاق در بوشهر پرداخته و در حد توان و بضاعت و توان خود، نسبت به آگاه سازی جامعه و كاهش آمارهای كنونی گام بردارد.

گفتنی است اخیرا خبرگزاری مهر به نقل از مدیركل ثبت احوال بوشهر خبر داد: طلاق در استان با افزایش 20 درصدی مواجه بوده و از 966 مورد به یک هزار و 210 مورد رسیده یعنی هر پنج ساعت یک واقعه طلاق ثبت شده است.


نوع مطلب : مهارت های ارتباطی ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات